יום ב', י’ בניסן תשע”ה
 
 
 
 
אירועי פורים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 3
מידעון חודשי
מחול לגיל הרך, מותאם במיוחד לגילאי 3-4
קרא עוד...
שיעור ריקוד לגילאי 4-5, בהמשך ישיר לשעשועי המחול
קרא עוד...
השיעור מיועד לילדות בגן חובה, העולות בשנה הבאה לכיתה א'. שיעור גיל רך מתקדם, בנוסף לנלמד בשעשועי ובטרום מתחילות התלמידות לעבוד על מונחים מקצועיים מעולם הריקוד, ולהשתתף באירועי בית הספר למחול.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שילוב אמנויות - ילדים
מפגש שבועי בן שעה בו הילדים יוצרים אמנות ולומדים להכיר מגוון חומרים וטכניקות ביצוע כמו: עיסת נייר, קרמיקה פיסולית, ציור ורישום, פסיפס ועוד. החוג מפתח יכולות מוטוריות, מיומנויות, ובעיקר דימיון והבעה.
תגובות: 0   צפיות: 329
משחקי חשיבה ושחמט
טיפוח יכולות חשיבה דרך חידות ומגוון משחקי חשיבה חדשים ומהנים. המפגשים מאפשרים: פיתוח חשיבה לוגית, קבלת החלטות, תרגול התמודדות במצבי לחץ, אינטליגנציה רגשית, הגברת הריכוז, פיתוח חשיבה יצירתית ועוד. נלמד את יסודות השחמט, טכניקות ניתוח ותיאוריות משחק. במהלך החוג יוענקו מדליות ופרסים לכל נרשם, וגביע למצטיין הקבוצתי. * תתכן שלוחה בבית ספר צאלון בהתאם לדרישה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 152
אמני המדע
אולי המדען הבא נמצא בך?? כל יום אנו צופים באינספור תופעות טבע מדהימות, שאיננו יודעים כיצד הן מתרחשות. בחוג אומני המדע אנו מזמינים אתכם לחקור את עולמנו, נבין כיצד הדברים פועלים, נבצע ניסויים מרהיבים בכל שיעור, ננהל מחברת מעבדה, נחקור ונלמד את תופעות הטבע המופלאות וניצור קסמי מדע. עולם המדע - בעבר בהווה ובעתיד.
תגובות: 0   צפיות: 142
תופים מידע כללי: מערכת התופים, בגרסתה המודרנית, היא מערכת כלי הקשה המהווה מכלול של תופים ומצילות שמשמשים בכל סוגי המוסיקה. ניתן לנגן במערכת זו הן כסולן והן בהרכב / להקה.
קרא עוד...
גיטרה ü מידע כללי: כלי פריטה ממשפחת כלי המיתר בו ניתן לנגן במגוון סגנונות מוסיקליים. הצורות הראשונות של הגיטרה הופיעו תחילה בספרד במאה ה- 12. במשך תקופה ארוכה לא היה מספר המיתרים קבוע, אך לבסוף התייצב על שישה מיתרים. יד שמאל לוחצת את המיתרים לצוואר הגיטרה, בעוד יד ימין מרטיטה אותם מעל לתיבת התהודה.
קרא עוד...
חליל - צד ü מידע כללי: כלי נשיפה השייך למשפחת כלי הנשיפה מעץ. חליל הצד המודרני בנוי מצינור צר וארוך העשוי בדר"כ מתכת ולאורכו ישנם חורים הנסגרים ונפתחים על ידי מנגנון מורכב של לחצנים ומנופים (המכונים "קלפות"). חלק נוסף הינו הפיה, דרכה מפיקים את הצליל.
קרא עוד...
חלילית· מידע כללי: החלילית משתייכת למשפחת כלי הנשיפה מעץ והיא מהווה את אחד הכלים הוותיקים ביותר במוזיקה המערבית. היא בנויה מצינור עץ עם נקבים. קיימות חליליות בגדלים שונים: סופרנינו, סופרן, אלט, טנור ובאס. כיום, משמשת החלילית ככלי נגינה בסיסי ברבים מבתי הספר בארץ ודרך הנגינה בה רוכשים התלמידים מיומנויות בסיסיות בנגינה בכלי ובשפת המוסיקה. למרות השימוש הנפוץ ככלי בסיסי, מהווה החלילית גם כלי נגינה רציני העומד בפני עצמו עם רפרטואר נרחב..
קרא עוד...
רקדניות בית הספר למחול מתנדבות בבית בטא - לכבוד שבועות
כל הכבוד לרקדניות הצעירות שהתנדבו ושימחו את תושבי בית בטא לקראת חג השבועות.החל מתלמידות כיתה א' - ועד הבוגרות - יצא בי"ס למחול לחגוג עם התושבים הוותיקים בשבועות, והופיעו לפניהם במיטב הריקודים והשירים!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
בית הספר החדש למחול במתנ"ס לב הבאר, בהנהלת מיטל יעקב, נפתח באוקטובר 2010, ונועד להכשיר את רקדני העתיד מגיל הגן ועד הצבא, ברמה מקצועית גבוהה. בבית הספר נלמדים כל סוגי המחול, בהתאם לגיל, לרמה , ולהתפתחות הפיסיולוגית של הילד. הרקדנים יקבלו את כל הכלים הנדרשים על מנת להשתלב במגמות המחול ובלהקות המחול בארץ באם יבחרו בכך.לפרטים, מיטל - 052-9599360
ג'ודו
מה זה ג'ודו ??? ג'ודו זו אומנות לחימה יפנית המחנכת לערכים של כבוד לזולת, סובלנות, משמעת ושליטה עצמית. ג'ודו הינו ענף הספורט התורם לשיפור הכושר הגופני , הקואורדינציה, גמישות, זריזות, ביטחון והגנה עצמית.מטרות החוג: להעניק לילדים חוויה ספורטיבית וערכית, המשלבת הנאה והפעלה שמותאמת לתהליך התפתחותם הטבעי ועידוד ההישגיות לטווח ארוך, וכל זאת תוך כדי הקפדה על רגישות והתקדמות של כל חניך באופן אישי. לפרטים - איתי - 052-3735736
תגובות: 0   צפיות: 339
קפוארה
מה זה קפוארה?? קפואירה הינה אמנות לחימה הניכרת בתנועותיה הריקודיות, אשר נוצרה בברזיל על ידי עבדים ממוצא אפריקני. שורשי הקפואירה הניכרים עד היום מתייחסים לאלמנטים של קרב הכוללים התקפה והגנה, אך המינוח המקובל בקפואירה הוא של "משחק". יש הרואים בקפואירה ריקוד, שכן המשחק מלווה בנגינה ושירה. ישנם סגנונות משחק שונים, בהם הדגש הוא על מרכיבים שונים במשחק - אקרובטיים, לוחמניים, קצביים או אסטרטגיים....
תגובות: 0   צפיות: 445
קראטה
מה זה קראטה?? קראטה היא גרסה מודרנית (תחילת המאה ה-20, בסביבות 1905) לאמנויות לחימה יפניות שמקורן באי היפני אוקינאווה. השיטה הינה תערובת של טכניקות אשר מבוססת על ידי ידע משיטות לחימה מקומיות אוקינאוויות והשפעות שנרכשו משיטות לחימה סיניות אשר עורבבו ביחד ופותחו למספר סגנונות הכלולים לשם הגנרי המכונה קראטה...
תגובות: 0   צפיות: 262
אומנויות לחימה   |  כדורגל   |  כדורסל עוצמה באר יעקב
חיפוש באתר
בחינות האקדמיה האמריקאית לבלט 2014!!!
גם השנה ייצגו הרקדניות הצעירות את בי"ס למחול של מתנ"ס לב הבאר בכבוד והשיגו מדליות מעולות!!!
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 69